KONST / Litografier / Färglitografi 14332131
nr 1433 2131
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 260/290. Färglitografi, bildmått: 23x19cm, yttermått inklusive ram: 43x38cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:24:23
18/11 09:41:40
300 kr
22/11 18:56:55
22 nov